Monkey Donuts

003
003
Hikayemiz

Kim olduğumuz...

Yükselen bir iş alanında, Sürdürülebilirlik, Ciddiyet ve Profesyonelliğin yönlerini yansıtmak amacıyla Monkey Donuts'ı dünyaya getirdik. Monkey Donuts bir geçici akım değil, bir başarı örneğidir.

1
1
Felsefemiz

Kalite ve Ciddiyet

En iyi ürünler, donut yaratımlarımızın sürekli gelişimi ve iyi bir piyasa gözlemi, konseptimizde merkezi bir rol oynar. Ciddiyet de markamızın sürekli gelişiminde bizi yönlendirir. Monkey Donuts, gelecek için bir fikirdir, uzun vadeli bir projedir. Burada sadece en lezzetli donutlar sunulmakla kalmaz, aynı zamanda geleceğin en iyi donutları yaratılır. Çünkü donutlar bizim büyük tutkumuzdur!

Tatlı, taze, lezzetli, çeşitli, mutlu, eğlenceli, taze. Bunlar fantastik donutlarımızı düşündüğümüzde hissettiğimiz duygulardan bazılarıdır. Doğal etkiler üretim sürecinde farklılık gösterdiği için donutlarımız her gün biraz farklı başarılır. İşte bu farklılık, donutlarımızı benzersiz kılar.

Monkey Donuts Ailesinin Bir Parçası Ol

Her şube birbirine destek olur. Bu sözümüzdür.
Temelimiz kalitedir. Premium ürünlere ve en iyi malzemelere önem veriyoruz. Donutlarımızın içinde ve üzerinde yalnızca en iyi ürünleri kullanıyoruz. Bizim için en önemli konu kalitedir. Bu temel üzerine, mükemmel Franchise işbirlikçilerimizle sağlam bir marka oluşturduk ve hızlı değil, doğru bir şekilde büyümeyi hedefliyoruz. Çünkü bir hevesle gelen kişi, aynı hevesle gider. Monkey Donuts, mevcut pazar için bir rekabet değildir. Monkey Donuts, kendi pazarını tanımlar ve farklı bir rekabet yürütür.

Burada, değerler, sadakat, ciddiyet ve sorumluluk duygusu etrafında bir topluluk oluşuyor. Her gün en iyisini sunmak ve insanları mutlu etmek istiyoruz! Ailemizin bir parçası olmak isteyen herkesin bu temel prensipleri mutlaka anlaması gereklidir.

Herkese bizden kocaman bir hoş geldiniz!
Eğer şimdi merak uyandırdıysak ve konseptimiz ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen nitelikli bir başvuru ile bize ulaşın. Bu konuda franchise başvuru formumuzu veya veya franchise@monkeydonuts.com.tr adresimizi kullanabilirsiniz. Kısa bir özgeçmiş ve bir motivasyon mektubu bekliyoruz. Belgeleri inceledikten sonra hızla geri dönüş yapacağız.
Bir Franchise işbirlikçisine hangi maliyetlerin gelebileceğini ayrıntılı bir şekilde hesaplayıp, yanıt verebiliriz. Gerçek şu ki, Franchise işbirlikçilerini, iş ortakları ve ailemizin bir ferdi olarak görüyoruz. İş ortaklarımızın asla zarar görmesini istemiyoruz. Lisans vermek için alınan aşırı ücretler bizim için adil bir seçenek değildir. Çünkü biliyoruz ki: Girişimciler veya kendi işini kuranlar için sermayeleri değerli ve iyi bir şekilde kullanılmalıdır. Şu anda pazarda talep edilen fiyatları tamamen abartılı ve sıra dışı buluyoruz.
Monkey Donuts gelecekteki iş ortaklarına bir aile gibi davranır.!